Jak bardzo warunki determinuja jakosc kandydatow - PORTAL CX-CEM

Przejdź do treści

Menu główne:

Jak bardzo warunki determinuja jakosc kandydatow

W czasach ograniczonego bezrobocia, oczekiwania wzgledem korzystnych warunków zatrudnienia w firmie staja się coraz bardziej wysokie. Prym w nich wiedzie nadal wysokość i stabilność wynagrodzenia. Ale problem istnieje zupełnie gdzieś indziej.
Precyzyjne sformułowania dotyczace obejmowanego stanowiska powodują, ze zgłaszaja się kandydaci "celowi", dokładnie wiedzący jakiej pracy szukają czy kandydaci ... przypadkowi, którzy w swojej nieświadomości poszukują pracy jakiejkolwiek. Dotyczy to także menedzerów. Tutaj jednak , a może podobnie, precyzyjny opis oczekiwań okresla czy potrzebujemy kandydata wszechstronnego, merytorycznego czy po prostu nadzorcy. To co najmniej trzy rózne poziomy kwalifikacji dla stanowisk menedzerskich.
Łatwośc i stabilność kontra nieograniczoność w zakresie decyzyjnym i ryzyko, to dwa skrajne modele świadczenia pracy menedzerskiej na rzecz organizacji.
Rozstrzał pomiedzy deklaracjami, a rzeczywistościa stwarza warunki, w których relacja moze stac sie podstawowym czynnikiem braku skutecznego działania  firmy.
Na niektórych stanowiskach , w zle zarzadzanych firmach, brak warunków skutecznego wprowadzenia do pracy menedzera lub pracownika , może stwarzac dla organizacji barierę nie do przejscia.
Panel menedzera
Panel pracownika
Narzędziownia
Środowisko CXM
Organizacje branzowe
Organizacje regionalne i lokalne
Standardy działania
Jednostki opiniotwórcze
Konskursy branżowe
Media branżowe
Systemy WFM
Systemy Contact Center
Systemy autonomiczne
Robotyzacja działań
Wydawnictwa CCMS, AD 2020
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego