e-szkolenia - PORTAL CX-CEM

Przejdź do treści

Menu główne:

e-szkolenia

AKTUALNOSCI > SZKOLENIA
 
Szkolenia elektroniczne to szkolenia bazujące na płaszczyźnie działań zwanej elektroniczną, a obejmującą swym oddziaływaniem Internet, intranet, przenośne nośniki elektroniczne typu pendrive, płyty CD/DVD. Ich niewątpliwa zaleta jest ich od miejscowienie , czyli nie wymagają one obecności uczestników na sali szkoleniowej, a nawet mogą nie wymagać angażowania kilku osób w tym samym czasie. Część z nich to szkolenia zdalne-odmiejscowione, część, to szkolenia indywidualne, których zaliczeniem jest uzyskanie pozytywnego wyniku testu, czyli sprawdzenia nabytych kompetencji, umiejętności i wiedzy.

Niewątpliwą korzyścią uczestniczenia w takich szkoleniach jest swoboda decydowania uczestnika o tym kiedy, jak długo, jak często i w jaki sposób materiał szkoleniowy jest przyswajany. Szkolenia te maja charakter jednowariantowy, z tym, że w konkretnych sytuacjach pewne części szkolenia mogą być pomijane, z pełną możliwością pominięcia modułu i przejścia na wyższy poziom (dalszy etap) szkolenia. A także powrotu, w dowolnym momencie, do modułów pominiętych i poprzedzających.
Problemem w ich stosowaniu jest ograniczona możliwość kontrolowania przebiegu egzaminu/testu końcowego. Jednak przyjęcie założenia, ze deklaracja zaliczenia szkolenia jest równoznaczna z koniecznością stosowania wszelkich reguł wynikających z zawartości treści szkolenia, powoduje pełną odpowiedzialność uczestnika za późniejsze działania, bez względu na to, kto i w jakich warunkach wypełniał test końcowy.
Kryterium głównym jest znajomość i opanowanie wiedzy, a nie sam fakt uczestniczenia w szkoleniu.
Panel menedzera
Panel pracownika
Narzędziownia
Środowisko CXM
Organizacje branzowe
Organizacje regionalne i lokalne
Standardy działania
Jednostki opiniotwórcze
Konskursy branżowe
Media branżowe
Systemy WFM
Systemy Contact Center
Systemy autonomiczne
Robotyzacja działań
Wydawnictwa CCMS, AD 2020
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego